0
CELKEM 0 Kč
Košík

Astaxanthin

Astaxanthin: Silný přírodní antioxidant.

Astaxanthin je silný přírodní antioxidant patřící do skupiny karotenoidů, které jsou známé svými významnými antioxidačními účinky. Astaxanthin je chemicky derivát ze skupiny xanthofylů a je zodpovědný za červenou a růžovou barvu u některých mořských organismů, včetně krilu, řas a lososa.


Zdravotní přínosy:
 

Astaxanthin je vysoce ceněn pro své antioxidační vlastnosti, které jsou silnější než u mnoha jiných karotenoidů a dokonce i vitamínu E. Jeho potenciální zdravotní přínosy zahrnují:
 

Protizánětlivé účinky: Astaxanthin může pomoci snižovat záněty v těle, což je prospěšné pro podmínky, jako jsou artritida a autoimunitní onemocnění.
 

Podpora srdečního zdraví: Astaxanthin může přispět ke zlepšení krevního oběhu, snížení krevního tlaku a zlepšení úrovně lipidů v krvi.
 

Podpora zdraví očí: Bylo zjištěno, že astaxanthin může pomoci zmírňovat únavu očí, zlepšovat akomodaci a chránit sítnici před poškozením.
 

Zlepšení výkonu a vytrvalosti: Astaxanthin může zlepšit sportovní výkon a vytrvalost snížením únavy a podporou regenerace svalů.
 

Podpora zdraví kůže: Může chránit kůži před UV zářením, snižovat vrásky a zlepšovat elasticitu kůže.

You need to Login OR Register for comment.

Comments (0)

Blog Categories

Recent post

https://bala21.cz/storage/photos/Edukace/astaxanthin.jpg
Astaxanthin
  • 02 May, 24
  • Ondřej Ježek
https://bala21.cz/storage/photos/Edukace/betaglukany.jpg
Beta-glukany
  • 02 May, 24
  • Ondřej Ježek
https://bala21.cz/storage/photos/Edukace/katechiny.jpg
Katechiny
  • 02 May, 24
  • Ondřej Ježek

Tags